headerphoto

Jaké tábory proběhnou v létě 2014?

turnus
termín a motivace
hlavní vedoucí
účastníci
cena
místa
 1a. turnus
 28.6. - 5.7. 2014 (8 dní)
Mach a Šebestová
Laďa Blatný
 rodiče
 s dětmi
3.450 Kč rodič
1.680 Kč dítě
obsazeno
 1b. turnus
 5. - 12.7. 2014 (8 dní)
Mach a Šebestová
Marta Kňákalová
 rodiče
 s dětmi
3.450 Kč rodič
1.680 Kč dítě
obsazeno
 2. turnus
 12. - 26.7. 2014 (15 dní)
Ostrov Pokladů
Martin Jurek
(Stoupa)
 děti 6-9
3.200 Kč
volno
 3. turnus
 26.7. - 9.8. 2014 (15 dní)
Piráti sedmi moří
Petr Barták
(Klíště)
 děti 9-15
3.200 Kč
volno

Jaké vypadají naše letní tábory?

Letní tábor je umístěn u obce Veselá poblíž Pelhřimova, v krásné oblasti Českomoravské vrchoviny. V pevných stavbách je umístěna kuchyň, ošetřovna a umývárna, pod pevným přístřeškem se nachází jídelna. Děti i vedoucí spí na postelích ve stanech s podsadou.

Každý turnus motivuje svůj program celotáborovou hrou, která se prolíná většinou činností na táboře. Vedle her, běhání po lese a koupání v blízkém rybníku se děti naučí základní táborové dovednosti, zapojí se mj. i do služeb v kuchyni, nočních hlídek a v neposlední řadě si najdou nové kamarády, se kterými prožijí super prázdniny.

Cena letního tábora zahrnuje dopravu z Brna na místo konání a zpět, ubytování ve stanech s podsadou, stravování 5x denně po celou dobu tábora, dále základní úrazové pojištění, odbornou zdravotní péči, kvalifikované vedoucí, přípravu a materiál pro celotáborovou hru.

NOVINKA! Online fotozpravodajství z tábora!

Protože na turnusech nemáme naplánovaný návštěvní den, využijte možnosti sledovat fotografické zpravodajství z tábora takřka online. Založili jsme pro 2. turnus blog, který se budeme snažit co nejvíce aktualizovat (jak nám to volný čas na táboře dovolí), a vy tak budete moci vidět, co se na táboře děje, čím se děti baví, a v neposlední řadě tak budete mít možnost na tábořiště nahlédnout aspoň takto na dálku :)

Všeobecné podmínky akcí

Přihlášením na náš letní tábor souhlasíte s Všeobecnými podmínkami akcí pro děti a mládež pořádaných spolkem Pionýr, z. s. - pionýrská skupina Pavučina. Jeden výtisk dostanete poštou společně s přihláškou na tábor, nebo je můžete najít také zde.

Transparentní účet

Chcete si zkontrolovat, jestli už na náš účet přišla Vaše platba? Podívejte se na výpis našeho transparentního účtu.

Opravdu dobrý tábor

Naše sdružení se účastní kampaně "Opravdu dobrý tábor", která si klade za cíl informovat zájemce o tom, jaké nároky mají klást na letní tábory, a v neposlední řadě také sdružuje seznam ověřených táborů, u kterých máte jistotu profesionálního přístupu.